מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עו"ד לשון הרע

שירותיו של עו"ד לשון הרע יהיה חיוני בשעה שאתם מגלים כי הופצה עליכם ידיעה או אמירה אשר מביאה לפגיעה באלמנטים שונים של החיים, לרבות מעמד אישי, מקום התעסוקה, יחסים בין אישיים ויחס הזולת. את השירות המקצועי והיעיל ביותר בתחום זה ניתן יהיה לקבל ממשרד AY, אשר נוסד על ידי עורכי הדין יוסי אמר & ואבי אוחנה. משרדנו חרט על דגלו מקצועיות, יחס אישי, ויעילות משפטית. צוות עורכי הדין של המשרד מחויב לכל לקוח בכל שלב לאורכה של הדרך ויעשה את כל האפשרי על מנת להגן על זכויותיו.

באילו מצבים נזדקק לשירותו המקצועי של עו"ד לשון הרע ?

בעידן התקשורת הדיגיטלית חשופים אנו יותר מבעבר לפגיעה מלשון הרע.

לשון הרע היא דבר שפרסומו עלול

(1) להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם;

(2) לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו;

(3) לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח  ידו או במקצועו;

לאור העובדה כי השמצה עשויה לפגוע באלמנטים שונים של אדם או עסק, הרי שביצוע פעולה זו עומד בניגוד לחוק איסור לשון הרע. דרך ההתמודדות הנכונה במצבים בהם גיליתם כי הופצו עליכם דברי שקר תהיה פנייה אל עו"ד לשון הרע בבקשת עזרה וקבלת הסיוע המשפטי אשר יכול להעניק לכם.

הגשת תביעת לשון הרע כרוכה בעמידה במספר תנאים:

  • שמכם הושמץ שלא בצדק.
  • השמצת השם נעשתה בפניו של אדם אחר מלבדכם.
  • השמצת השם נעשתה בפומבי. זאת גם במידה ומדובר על הרשתות החברתיות, קבוצות וואטסאפ, פורומים, רדיו, אינטרנט, שלטי חוצות, שיחה או כל מקום אחר הנחשב לפומבי.
  • העברתם לגורם המשמיץ בקשה לתקן את ההשמצה, להסירה ולפרסם התנצלות – אך הוא סירב לכל בקשותיכם.

משרד עו"ד לשון הרע

משרד עורכי הדין AY מעניק את שירותיו המשפטיים בייצוג תיקים העוסקים בדיני הוצאת לשון הרע. משרדנו שם דגש על הענקת השירות האיכותי ביותר בעבור לקוחותיו ועל כך יקפיד על הענקת הייעוץ המשפטי האיכותי הועילי והליווי הצמוד בכל שלב של הדרך.

מעבר לשירות זה, משרדנו מעניק את שירותיו גם בתחום דיני המשפחה, זאת לרבות גירושין, בוררות, גישור, מזונות, אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך, הסדרי ממון, נזיקין, זאת בנוסף לצווי הגנה וכלל השירותים הכרוכים במשפחה בכלל ובניהם: הצוואות והירושות.

 

עו"ד לשון הרע

מאמרים נוספים

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה יהיה זה אשר יוכל לסייע לכם בכל מצב של תסבוכת משפטית הקשורה לבני משפחותיכם. על מנת לקבל את הסיוע המשפטי היעיל ביותר בתחום, הנכם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרד עורכי דין AY, יוסף אמר &...
להמשך קריאה

עורך דין צוואות וירושות

המציאות מוכיחה כי בבוא היום, כל אדם עשוי להזדקק לשירותיו של עורך דין צוואות וירושות. זאת לאור העובדה כי זהו דרכו של העולם, אנשים בסופו של דבר מסיימים את חייהם בשלב מסוים ולאחר לכתם ישנו צורך לטפל ברכוש ובנכסים אשר...
להמשך קריאה
חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט