מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין לענייני משפחה

  עורך דין דיני משפחה – ניסיון רב

  עורך דין דיני משפחה יהיה זה אשר יוכל לסייע לכם בכל מצב של תסבוכת משפטית הקשורה לבני משפחותיכם. על מנת לקבל את הסיוע המשפטי היעיל ביותר בתחום, הנכם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרד עורכי דין AY, יוסף אמר, ולזכות בייעוץ ובליווי משפטי המקצועי ביותר בתחום אשר שם את הצרכים והאינטרסים של לקוחותיו במרכז ופועל במרץ על מנת להגן עליהם.

  מה תחומי עיסוקו של עורך דין דיני משפחה?

  אין ספק כי עבודתו של עורך דין דיני משפחה הינה מגוונת ונרחבת. כך שנציג בפניכם מספר תחומים אשר נמנים בין הנושאים בהם הוא מתמחה:

  • גירושין – סיומה של מערכת יחסים הינה לרוב כאובה וכוללת סערת רגשות נוראית. על מנת להתמודד עם תהליך זה בצורה היעילה ביותר, מבלי להיכנס למאבקים מיותרים, פנו לעורך דין מקצועי העוסק בתחום.
  • גישור – לא תמיד בני הזוג ירצו בתהליך ארוך ומתיש. במידה ויש הסכמה בין השניים, ניתן יהיה להיעזר במגשר גירושין ולבצע גישור בצורה מוצלחת ומהירה אשר תחסוך זמן יקר ומשאבים רבים.
  • מזונות – בין אם לאישה או לילדים, קביעת גובה תשלום מזונות הינו תחום אשר רבים נאבקים עליו בבתי המשפט.
  • צוואות וירושות – זהו נושא אשר מוכר לכולנו ועורך דין מקצועי יהיה זה אשר מסייע בכתיבת הצוואה או מנגד, במימושה.
  • הסכמי ממון – גם טרם תחילת חיי הנישואין ניתן יהיה להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בדיני משפחה בעת עריכת הסכם הממון, אשר יגן על רכושו של כל אחד מהצדדים במידה ומערכת היחסים תסתיים בגירושין.

  עורך דין דיני משפחה: אתכם לאורך כל הדרך

  עבודתו של משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר, תלווה אתכם לכל אורכו של התהליך המשפטי אתו אתם נאלצים להתמודד. משרדנו יעשה את כל האפשרי על מנת להגן על האינטרס שלכם ולוודא כי הזכויות שלכם לא נפגעות. בין אם מדובר בגירושין או יצירת הסכם ממון, כלל ענייני המשפחה דורשים את מעורבותו המקצועית של עורך דין מנוסה אשר יצליח לעשות סדר בבלגן ויאפשר לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם.

   

  עו"ד לענייני משפחה

  עו"ד לענייני משפחה – ניסיון רב בתחום

  כאשר מדברים על דיני משפחה חשוב להבין שמדובר בתחום רחב מאד שיש לו כל מיני תתי תחומים. תחת קטגוריה זו אפשר למצוא נושאים כמו דיני ירושות וצוואות, טיפול בעיזבונות, כל מה שקשור לגירושין, קביעת הסדרי ראייה וגובה מזונות, חתימה על הסכמי ממון, נושאים שקשורים בנישואין והורות ועוד. בכל עניין שמתעורר וקשור לנושאים אלה חשוב לפנות אל עו"ד לענייני משפחה שיידע לתת את הייעוץ וההכוונה איך יהיה הכי נכון להתנהל תחת הנסיבות והנתונים של כל מקרה לגופו. יש חשיבות למתן סיוע פרטני ואישי שיהיה נכון לנפשות הפועלות ולכל מה שקורה ביניהן באופן מידי.

  הידע הנרחב של עו"ד לענייני משפחה

  יש עורכי דין שמטפלים בכלל הנושאים שתחת דיני משפחה ויש כאלה שתהיינה להם התמחויות ספציפיות. כאשר מחפשים ייעוץ מקצועי חשוב לוודא שעורך הדין שפונים אליו אכן מציע שירותים בתחום הדרוש וכך אפשר לפנות אליו ולהיות בטוחים שהוא ייתן את המענה המקצועי והנכון ביותר. אפשר לפנות אל עו"ד לענייני משפחה לייעוץ פרטני נקודתי ואפשר גם לקבל את ההחלטה שהוא ייצג את הלקוח שלו בהליך כזה או אחר שהלקוח עומד בפתחו. יש חשיבות לניסיון שיש לעורך הדין בטיפול במקרים דומים והניסיון שלו יכול לעשות את ההבדל מבחינת ההתנהלות והתוצאה הסופית של המקרה המדובר.

  בענייני משפחה לא פועלים ללא עורך דין

  דיני המשפחה יכולים לחרוץ גורלות של אנשים שמעורבים בעניינים כאלה ואחרים, לרבות אנשים מבוגרים מאד או ילדים צעירים ותינוקות. מכאן שחשוב מאד להיות מלווים או מיוצגים על ידי עו"ד לענייני משפחה שמכיר את התחום, בקיא בו ומנוסה בו. זה מה שיבטיח שהלקוח שלו יקבל את מה שרוצה או שאפשר יהיה להגיע להסכמות ולעמק השווה עם הצד השני. עורך דין שמתעסק בדיני משפחה מודע לרגישויות רבות שיש בתחום זה ויפנה ברגישות לכל הצדדים כדי להתנהל באכפתיות המתבקשת.

  במשרד עורכי הדין יוסף אמר מציעים מגוון רחב של שירותים בדיני משפחה עם ניסיון רב, יחס אישי והקשבה לכל לקוח ולכל פונה.

  עורך דין לענייני גירושין

  עורך דין לענייני גירושין

  על מנת לסיים קשר נישואין זוגי צריך לפנות אל עורך דין לענייני גירושין על מנת לבצע את התהליך בצורה מסודרת ותוך כדי השגת הסכמות של שני הצדדים. במקרה האידאלי והאופטימלי יהיה עורך דין אחד שייצג את שני הצדדים וידאג שהם יהיו מרוצים בעת חלוקת הרכוש המשותף, הכספים והסדרי הראייה של ילדי המשפחה. מכיוון שלא תמיד זה אפשרי בשל יחסים עכורים בין בני הזוג הרי שכל אחד מהם יצטייד בעורך דין צמוד שידאג לאינטרסים שלו. מעורכי דין שעוסקים בליווי תהליכי גירושין נדרש קורטוב של אסרטיביות והם יכולים למצוא את עצמם במרכזם של סכסוכים אמיתיים.

  איך כדאי לבחור עורך דין לענייני גירושין?

  מכיוון שיש בישראל לא מעט עורכי דין וגם לא מעט כאלה שעוסקים בענייני גירושין הרי שיש חשיבות לבחירה מוקפדת של עורך הדין שילווה את המקרה של כל אדם. חשוב מאד להבין שמה שצריך להיות הפרמטר המשמעותי בעת החיפוש אחר עורך דין לענייני גירושין והבחירה הוא הנושא של ניסיון. ככל שעורך הדין ליווה יותר מקרים וככל שיצא לו להיחשף לדוגמאות שליליות דווקא של סכסוכים ומחלוקות בין בני זוג – הרי שהוא ייחשב כמתאים לליווי הספציפי. לא תמיד אפשר לדעת איך יתפתח תהליך גירושין ולכן האסרטיביות והניסיון של עורך הדין יכולים לעשות את ההבדל.

  להתגרש בתבונה תוך כדי הסתכלות אל העתיד

  הנחת היסוד של גירושין צריכה להיות טובת הילדים (במידה וישנם) אך במקרים רבים תהליכי הגירושין הופכים למלחמת כבוד של ממש בין בני הזוג והם לא יבחלו באמצעים לפגוע האחד בשני. עורך דין לענייני גירושין לבטח מכיר התנהלות שכזאת ובעזרת הניסיון והידע שלו הוא צריך למצוא את הדרך לפשר בין הצדדים ולהצליח למצוא את עמק השווה, גם אם מדובר במכנה המשותף הרחב אך הקטן ביותר שעליו אפשר לבסס את הסכמי הגירושין.

  עורך הדין יוסף אמר, הינו בעל ניסיון רב בליווי אינספור תהליכי גירושין בהצלחה רבה ומזמין לפנות אליו לייעוץ או קבלת שירותים פרטניים בנושא זה.

  עו"ד לענייני משפחה

  מידע נוסף בנושא

  התפקיד החשוב של עורכי דין בתהליכי גירושין

  לא תמיד עו"ד לענייני גירושין יבין את גודל המעמד או את האירוע הספציפי של ליווי זוג זה או אחר בתהליך הגירושין. ישנם לא מעט מקרים שבהם בזכות עורכי הדין בני הזוג מתקשרים זה עם זו וכך אפשר לדאוג להסכם ששניהם יהיו מרוצים ממנו, מה שיקדם את העניין לטובת כל המעורבים בו. עו"ד לענייני גירושין חייב להיות אסרטיבי על מנת להכיל את המפגשים הטעונים שיתכן והוא ייקח בהם חלק.

  עורך הדין יוסף אמר מלווה תהליכי גירושין כבר לא מעט שנים וצבא ניסיון וידע נרחב בתחום. מומלץ להגיע ולקבל מידע אישי ופרטני.

  מה עושה עו"ד לענייני גירושין הלכה למעשה?

  לאחר שכל אחד מבני הזוג מצא את עורך הדין שילווה אותו וייצג אותו – עורך הדין יהיה נוכח בכל פגישה או דיון שמתקיימים. בפגישות עם הלקוח או הלקוחה שלו הוא יסביר להם על שלבי התהליך, מה נדרש מהם, מה דורש בית המשפט ובאופן כללי איך יהיה הכי כדאי ומומלץ להתנהל. עו"ד לענייני גירושין בעל ניסיון רב יידע להציע רעיונות או פתרונות כאשר מתעוררת מחלוקת בין הצדדים בנוגע לנושא זה או אחר והוא לא יתפשר על הזכויות של הלקוח שלו. הוא יפעל מטעמו אך גם יעשה כל שביכולתו להגיע להסכמות עם הצד השני.

  עו"ד לענייני גירושין מקצועי

  גירושין הם עניין משמעותי והרה גורל ובשל כך צריך לדעת איך להתחיל להתנהל תהליך גירושין בכל מקרה ומקרה. לא בכדי חייב להיות בתהליך עו"ד לענייני גירושין שמכיר את אופן הפעולה של בתי המשפט לענייני משפחה וגם יהיה לו לא מעט ניסיון וידע שהוא יוכל לתרום לכל זוג בתהליך הזה. בקרב החברה הכללית לא חסרים סיפורים על בני זוג שנלחמים זה בזו או ששמים את הכבוד האישי שלהם לפני כל נושא אחר שחייב לקבל את תשומת ליבם (כמו טובת הילדים או שמירה על יחסים חיוביים) ולכן לעורך הדין יש תפקיד חשוב לא רק בסיום הקשר הזוגי אלא גם בהרגעת הרוחות.

  על סמך אילו נתונים נבחר עורך דין לדיני משפחה ?

  בחירתו של עורך דין לדיני משפחה חייבת להתבצע לאחר מחשבה רבה וביקורות שונות אשר נוגעות גם בתחומים הבאים:

  • התמחות – וודאו כי עורך הדין בו אתם בוחרים אכן מתמחה בדיני המשפחה. חשוב לדעת כי במידה ועורך הדין אותו אתם בוחנים עוסק בטווח נרחב של תחומים, ייתכן שהוא מכיר אותם ברמה כללית בלבד ואינו יכול לרדת לעומקם של נושאים בדיני המשפחה.
  • מחיר – רבים החלו להאמין כי דווקא עורכי הדין אשר גובים את המחיר הגבוה ביותר, יהיו אלו אשר ניחנו ביכולות המקצועיות המתקדמות ביותר בתחום. אך האמת היא כי המחיר אינו משקף את יכולות אלו. לכן מומלץ לבצע סקר שוק ולהיצמד לממוצע המחירים בעת בחירת עורך הדין המתאים לכם.
  • זמינות – וודאו כי אתם בוחרים בעורך הדין אשר יהיה פנוי לטיפול בתיק שלכם. תיקים בתחום דיני המשפחה דורשים את מלוא תשומת הלב של עורך הדין ועל כך מומלץ לוודא כי עו"ד בו תבחרו לא יהיה עמוס מידי ויוכל להעניק לכם את היחס הדרוש.
  • עניין של כימיה – בשורה התחתונה, עריכת הדין הינה שירות אישי ואתם צריכים לעבוד בשיתוף פעולה עם עורך הדין הנבחר. על כן חשוב לוודא כבר במפגש הראשוני כי קיימת כימיה מתאימה, כי אתם יכולים לפתוח את אשר ליבכם וכי עורך הדין אינו שופט אלא מקשיב לכם בתשומת לב.

  עורך דין לדיני משפחה 

  שירותו של עורך דין לדיני משפחה נחוץ במצבים שונים, בין אם בגירושין לאחר נישואים, ובין בפרידה של ידועים בציבור, כך גם באשר לענייני אפוטרופסות, צוואות, הסכמי ממון, צווי הגנה, וכיו"ב. את השירות המקצועי בתחום המורכב שעניינו משפחה, ניתן יהיה למצוא במשרד עורכי דין AY, יוסף אמר

  משרד עורך דין לדיני משפחה

  סוגיות רבות בתחום דיני המשפחה עוסקות בילדים וברווחתם. על מנת להקל על הילדים במסגרת פרוק התא המשפחתי, פנו אל משרד AY, יוסף אמר, ותוכלו לזכות בשירות אדיב ומקצועי אשר חרט על דיגלו שרות וייחס אישי לכול לקוח ולקוח ובראש ובראשונה דגש על טובת הילד אשר חשוף בתקופת הסכסוך לקונפליקטים של הצדדים. הכוונה נכונה של הלקוח תחסוך את חשיפת הילדים למינימום האפשרי ובכך תיחסך מהם עוגמת נפש מיותרת עם מינימום פגיעה.

  על עבודתם של עורכי דין לענייני משפחה

  עבודתם המקצועית של עורכי דין לענייני משפחה מאפשרת לאנשים רבים להגן על הזכויות הקבועות להם על פי חוק במישורים השונים, לרבות גירושין, אימוץ ילדים, עריכת הסכמי ממון, אפוטרופסות, תביעות אבהות, ידועים בציבור, לשון הרע במשפחה, נזיקין במשפחה, פלילי במשפחה וכל מה שנוגע לתחום הצוואות והירושות, לרבות עריכת צוואה ומימושה.

  אין סיבה להתפשר על איכותו ורמת המקצועיות של עורך הדין הנבחר על ידכם. להיפך, וודאו כי אתם בוחרים בעורכי הדין המנוסים והמקצועיים מכל, על מנת שתוכלו להבטיח את ההגנה והשמירה המלאה על האינטרסים שלכם.

  חשוב להבין, כי גם במידה ואתם בטוחים כי אין צורך בעורך הדין, היו בטוחים שבלעדיו, כלל התהליכים המשפטיים עשויים לאורך זמן רב הרבה יותר וכי התוצאות אינן בטוחות כפי שאתם מאמינים. עבודתם המקצועית והמוצלחת של עורכי דין לענייני משפחה תתאפשר הודות לכישורים לצד תכנון רב, כמו גם הכרת לשון החוק על כל תתי סעיפיה ומיומנויות פרשנות הפסיקה. אין תחליף לשירות זה, ובשעה שתבחרו להיעזר בו, תוכלו להבטיח כי התיק שלכם יטופל על ידי המקצוענים אשר ישלימו את המשא ומתן בהצלחה וישיגו את התוצאות הרצויות בעבורכם, ואם תאלצו לפנות לערכאות אזי תיוצגו בכבוד הראוי במקצועיות תוך הגנה על האינטרסים שלכם.

  עורכי דין מומלצים לענייני משפחה

  משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר, הוקם מתוך שיתוף פעולה של יוסף אמר, אשר הינם עורכי דין לענייני משפחה. משרדנו מעניק לאנשים רבים למצוא את הדרך היעילה ביותר להתמודד עם תסבוכות משפטיות שונות אשר נוגעות לחיי המשפחה. זאת לרבות גירושין, גישור, הסכמי ממון, צוואת וירושות, מזונות, אלימות במשפחה וכיו"ב. משרדנו בעל ניסיון עשיר בהתמודדות עם תיקים מגוונים בתחום זה וישמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות המקצועי ביותר בתחום.

  משרד עורך דין לענייני משפחה שתמיד לצדכם

  קיימים מצבים שונים ומגוונים בהם אדם עשוי להזדקק לשירותיו של עורך כין אשר מתמחה בדיני משפחה. כך שביום בו תזדקקו לשירות זה, תוכלו לפנות אל משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר &, אשר יעמוד לצדכם לכל אורך הדרך, יספק את כל המידע בנוגע לזכויות שלכם וייצור אסטרטגיה ייחודית אשר תסייע בתיק חייכם.

  עו"ד לענייני משפחה על מה לשים דגש?

  בסוגיות הנוגעות לענייני הבית והמשפחה, בראש ובראשונה יש להסדיר את נושא משמורת הילדים. חשוב מאוד שאותו עו"ד שאת שירותיו אתם שוכרים, ידע לגשר בין הצדדים באופן המיטבי ביותר ולא יפתח במלחמה אם אין בה צורך. חשוב להבין שגם אם אתם מפרקים את החבילה, מעורבים ילדים ולכן ישנה חשיבות רבה לאופן שבו יטופל הנושא. עו"ד לענייני משפחה מנוסה ידע כיצד לנווט את היחסים ביניכם וליצור הסכם שישרת את כל הנוגעים בדבר.

  כמו כן יש להסדיר באופן המיטבי ביותר את חלוקת הרכוש המשותף וקביעת דמי המזונות. חשוב כי תמצאו עורך דין קשוב שיעניק לכם יחס אישי וידע לסייע לכם מול הצד השני גם ברגעים הקשים.

  גישור במקום פילוג

  תהליך גירושין עשוי להיות קשה ולא פשוט כלל. לעיתים מעורבים גם רגשות קשים כמו כעס, שנאה ואפילו פגיעה הדדית הנוצרת מתחושת התסכול מהמצב. אם אתם מעוניינים לסיים את ההליך של הגירושין במהירות ובקלות, בחרו עו"ד לענייני משפחה שמבין את החשיבו בגישור בין הפערים וכזה שיוכל למצוא את שביל הביניים ביניכם ואף לגשר בין הציפיות שלכם ושל הצד השני. כך תוכלו להגיע להסכם מהר יותר מבלי להיגרר אל תוך כותלי בית המשפט ולהתחיל במאבק ארוך וממושך.

  עו"ד לענייני משפחה

  אנשים רבים הנישאים מתוך אהבה רבה האחד כלפי השנייה בתחילת חייהם, אינם מעלים בדעתם כי יכול לבוא יום שבו הכול ייגמר. ובכל זאת הסטטיסטיקה שקיימת בארץ מציגה נתונים של גירושים רבים. אם הגעת למצב זה, ודאי אתם תוהים מה יש לעשות במצב זה? האם גם אתם תהפכו להיות מן הזוגות שרבים על כל פריט או האם ניתן לצלוח את התהליך הלא פשוט והמורכב רגשית הזה בשלום? הדבר תלוי רבות בסוג עו"ד לענייני משפחה שאותו תבחרו. במשרד עורכי דין יוסף אמר נציע לכם מגוון שירותים וליווי מקצועי מתחילת התהליך ועד סופו.

  כמה זה עולה לכם?

  חשוב להבין שאין להתייחס בנושא זה רק למחיר, שכן עורך דין מקצועי יוכל להביא אתכם אל התוצאות הרצויות בקלות ולחסוך לכם כסף רב אם תצליחו לא להיגרר אל מאבקים בבית המשפט. משרדם של עורכי דין יוסף אמר יוכל לתת מענה מקצועי ואיכותי לכל דרישותיכם.

  עורך דין גירושין מומלץ

  ההחלטה להתגרש אינה החלטה פשוטה אשר פעמים רבות נובעת ממגוון סיבות. רגע לפני שאתם מחליטים לסיים את היחסים עם האדם שעימו בניתם חיים והקמתם משפחה, נסו למצות את כל האפשרויות עד תום. נסו לגשת לייעוץ זוגי ולפתור את הבעיות ביניכם, פנו למגשר שיוכל להיות אובייקטיבי ויוכל לגשר בין המחלוקות שהתגלעו ביניכם, נסו כל מוצא אחר לפני שאתם מחליטים שכלו כל הקיצין. אם אתם חשים שכבר ניסיתם הכול וכלום לא עזר תוכלו לפנות אל משרד עורכי דין יוסף אמר שם תמצאו עורך דין גירושין מומלץ שיוכל לסייע לכם בפתיחת תהליך הגירושין.

   

  איך למצוא עורך דין גירושין מומלץ?

  מדינת ישראל רוויה בעורכי דין אשר ישמחו להציע לכם את שירותיהם. אך כדי להגיע אל התוצאות המיטביות ביותר, כדאי לחפש עורך דין גירושין מומלץ ביסודיות ולא להתפשר, שכן המשך חייכם תלוי בהסדר שיוכל להשיג לכם אותו עורך דין. לכן ראשית מומלץ להתייעץ עם חברים שמכירים עו"ד גירושין מצוין כמו גם בני משפחה ומכרים. שנית חפשו מידע באינטרנט, בדקו שאין תביעות, השמצות או בעיות שונות עם אותו עו"ד שאתם רוצים לשכור את שירותיו בפרט אם מדובר בפרידה מורכבת מאוד.

  עורך דין גירושין

  מתי נדרשת חשאיות בהתחלת הליך גירושין?

   יש מקרים שבהם הליך הגירושין עשוי להיות מורכב מאוד ואף להצריך שימוש באמצעים שאינם שגרתיים כמו בלש פרטי וכדומה. במקרים כאלו חשוב לקבל הכוונה וייעוץ על ידי עורך דין גירושין מומלץ אשר פעמים רבות גם מקושר לגורמים כאלו ואחרים ויוכל לתת מענה מקצועי עבור כל דרישה גם במקרים קיצוניים או מורכבים יותר. דבר חשוב נוסף הוא שכדי לקבל ממנו את מיטב הטיפול עליכם להיות גלויים וכנים עימו לגבי כל הנכסים, חשבונות הבנק והרכוש שיש ברשותכם גם אם חלק ממנו סודי ובן זוגכם אינו יודע על קיומו. זוהי הדרך היחידה להגן עליכם בכל מצב.

  משרד עורכי דין יוסף אמר הוא בין המובילים בתחום ויוכלו לטפל במקרים כאלו ואחרים בהצלחה רבה ולהשיג עבורכם את ההסכם המיוחל שיאפשר לכם פתיחת דף חדשה בחייכם.

  עורך דין לענייני גירושין שהוא גם מגשר

  הליך הגירושין טומן בחובו לא מעט אי הסכמות בין בני הזוג לגבי נושאים שונים. כאשר שוכרים עורך דין לענייני גירושין שהוא גם מגשר ניתן להציף את הנושאים שאין עליהם הסכמה ולמצוא את שביל הביניים. הפנייה לגישור נעשית בדרך כלל כאשר יש אי הסכמה לפחות בנושא אחד אשר לרוב קשור בנושאי מדור, גובה דמי המזונות, סוג המשמורת – חלקית או משותפת ונושאים נוספים שעלולה להתגלע בהם מחלוקת.

  מגשר מנוסה ידע כיצד לנווט בין הרגשות של הצדדים, גם אם מגיעים לסערת רגשות במהלך הגישור  ולאט ובעדינות להביא לשולחן את ה"כאבים" של כל צד ולאתר פתרונות נוספים שבני הזוג לא חשבו עליהם.

  עורך דין לגירושים: לפעמים גם גישור אינו מצליח

  לא תמיד ניתן לפתור את כל הבעיות בהליך של הגישור. אם אף אחד מן הצדדים אינו מוכן לפשרה כנראה שהמוצא היחיד יהיה הכרעה של בית המשפט. אם זהו המקרה מומלץ שתשכרו את שירותיו של עורך דין לענייני גירושין שיוכל לעמוד מול השופט ולהשיג עבורכם את התנאים האופטימליים ביותר לדרישותיכם ומבוקשכם. חשוב שתדעו כי מרגע תחילת ההליך בבית המשפט, רק השופט הוא זה שיכריע בתיק שלכם ולא תוכלו לחזור אחורה בתהליך זה ולסיים אותו ביניכם.

  עורך דין לענייני גירושין

  אם אתם מעוניינים לפתוח בהליך גירושין ולעבור אותו בשלום, הגעתם אל המקום נכון. משרד עורכי דין יוסף אמר מתמחה בין היתר גם בגישור ויוכל לצלוח עימכם את התהליך בדרכי שלום ובנעימים תוך הסכמה הדדית ביניכם. הליך גירושין יכול אירוע קשה מנשוא עבור אלו המחליטים לסיים את קשרי הנישואין, פתאום אתם חשים רגשות של אכזבה, כעס, צער ואפילו נקמה אך דעו כי אפשר גם אחרת. עורך דין לענייני גירושין מקצועי יוכל לסייע לכם לצלוח מהמורות כגון: דמי מזונות, חלוקת הרכוש והנכסים המשותפים, משמורת ילדים וגם הסדרי הראייה עימם, באופן שקול והגיוני כך שכל הצדדים ירוויחו מכך.

  מבחינה כלכלית הגישור כדאי לכם יותר

  כידוע לכולם תביעות בבית משפט אינן זולות, יכולות להיגרר במשך שנים וליצור מצב שבו שני בני הזוג "תקועים" ומנועים מלהמשיך בחייהם. לכן מומלץ לפנות למשרד עורכי דין יוסף אמר, המנוסה באלפי תיקים כאלו, שיוכלו לסייע לכם להתגרש בשלום ולא ברוחות של מלחמה.

  מאמרים נוספים

  עורך דין ידועים בציבור

  להיות ידועים בציבור זה לנהל משק בית משותף בדיוק כפי שעושים את זה זוגות נשואים. הם גרים ביחד, יתכן והקימו משפחה, עובדים ומתפרנסים ונראים בדיוק כמו משפחה רגילה. יתכן שהם חתמו על הסכם ממון שבו מפורטים הרכוש והכספים שכל אחד...
  להמשך קריאה

  משפט מנהלי

  מכרזים ומשפט מנהלי ישנם תחומי משפט רבים, המשפט החוקתי שמסדיר את מערכות השלטון, המשפט הפלילי שמפרט מה אסור ומה מותר, המשפט האזרחי שבעזרתו אנו פותרים סכסוכים משפטיים בין שני אזרחים. אך תחום נוסף ופחות מוכר הוא משפט מנהלי שתפקידו להסדיר את...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  Open chat
  1
  Scan the code
  שמי יוסף אמר ואני אשמח לעזור לך