מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין ומגשר גירושין

משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, הוקם על ידי עורך דין אבי אוחנה בשיתוף פעולה עם עורך דין ומגשר גירושין, יוסף אמר. ניסיונם של השניים מעניק ללקוחות המשרד את הסיכוי הטוב ביותר להגיע אל משא ומתן מוצלח בעת הליך הגירושין, זאת גם בשעה שאתם בוחרים לסיים  את מערכת היחסים בינכם מחוץ לכותלי בית המשפט במהלכו של תהליך גישור גירושין. הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו ולקבל את הסיוע המשפטי המוביל בתחום זה.

איך מתגרשים בשלום בעזרתו של עורך דין ומגשר גירושין?

אם גם אתם מרגישים שזו כבר סופה של מערכת היחסים שלכם וכי הגיע הזמן להתגרש, וודאו כי אתם מתחילים את התהליך בצורה הנכונה. פנו אל עורך דין ומגשר גירושין על מנת לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בנוגע לאפשרויות השונות העומדות בפניכם. תפקידו של מגשר הגירושין יאפשר לכם להגיע להסכמה משותפת עם החצי השני בנוגע לנושאים מהותיים, זאת מבלי שכל אחד המצדדים ירגיש כי הוא נאלץ להתפשר על כל אותם נושאים אשר מהותיים בעבור. העבודה מול עורך הדין המגשר תכלול את השלבים הבאים:

  • חתימה על הסכם הגישור אשר נועד להסדיר את מערכת היחסים בין שני הצדדים לבים המגשרים. זאת על מנת להבטיח כי התהליך יהיה תקין מבחינת החוק.
  • לאחר חתימה על ההסכם ניתן להתחיל בפגישות. במהלכן יועלו הנושאים השונים אשר יש לבצע החלטה מסוימת לגביהם, לרוב בחלוקת רכוש, משמורת ילדים וכיו"ב.
  • חשוב לציין כי המגשר יהיה פתוח גם לשיחות אישיות עם כל אחד מהצדדים. כך למעשה יאפשר לשניכם לפרוק את אשר רובץ על הלב בפרטיות וכך ליצור את תחושת הביטחון אשר כה דרושה ברגעים שכאלו.
  • ביום המפגשים תתבצע חתינה על הסכם הגירושין עליו שניכם מסכימים. איתו יהיה עליכם לגשת לבית המשפט לענייני משפחה על מנת להחתימו על ידי שופט.

 

עורך דין ומגשר גירושין

עורך דין ומגשר גירושין מומחה

חשוב לזכור כי אין אתם חייבים להתמודד עם תקופה קשה זו לבד, פנו אל משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר & אבי אוחנה,, ותוכלו לזכות בעזרה המשפטית הנחוצה לכם.

עורך דין מזונות

מאמרים נוספים

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה יהיה זה אשר יוכל לסייע לכם בכל מצב של תסבוכת משפטית הקשורה לבני משפחותיכם. על מנת לקבל את הסיוע המשפטי היעיל ביותר בתחום, הנכם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרד עורכי דין AY, יוסף אמר &...
להמשך קריאה

עורך דין צוואות וירושות

המציאות מוכיחה כי בבוא היום, כל אדם עשוי להזדקק לשירותיו של עורך דין צוואות וירושות. זאת לאור העובדה כי זהו דרכו של העולם, אנשים בסופו של דבר מסיימים את חייהם בשלב מסוים ולאחר לכתם ישנו צורך לטפל ברכוש ובנכסים אשר...
להמשך קריאה
חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט