מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין ירושה

  בחירה בשירותיו של עורך דין ירושה מומלץ תעניק לכם את האפשרות בהתמודדות יעילה עם עריכת צוואה, מימושה, התנגדותה או עמידה מול צו הירושה בצורה היעילה ביותר. את השירות המקצועי ביותר בתחום ניתן יהיה לקבל מידיו של משרד עורכי דין AY, יוסף אמר , משרדנו מעניק את מלוא תשומת הלב ללקוחותיו ומקפיד על שמירת האינטרסים והזכויות של כל אחד מהצדדים.

  חשיבותו של עורך דין ירושה מומלץ

  אין ויכוח על כך כי עבודתו של עורך דין ירושה מומלץ הינה משמעותית בעבור אנשים רבים. זאת הן בעבור האדם אשר מעוניין לערוך את צוואתו ולדאוג לעתידם של יקיריו, כך גם באשר ליורשים שונים אשר מעוניינים לממש או להתנגד לצוואה או אפילו יורשים אשר מעוניינים להתעמת עם צו הירושה.

  כל התחומים הללו משמעותיים וטיפול נכון בהם יכול להתבצע רק על ידי עורך דין העוסק בענייני ירושה ומכיר את החקיקה והפסיקה בתחום זה. בחירה נכונה תהיה זו אשר תסייע לכם בשמירה על הזכויות והאינטרסים שלכם. זכרו כי תחום הצוואות והירושות נועד להבטיח את ביטחונם הכלכלי של האנשים היקרים לכם ועל כן כדאי לפנות אל עורך דין מקצועי אשר יסייע במהלך כתיבת הצוואה, עריכתה, ביצוע השינויים בה ואף שמירה של הצוואה במקום בטוח עד לבוא היום בו היא תאלץ למלא את יעודה ולחלק את עיזבונות של המנוח בין יורשיו על פי החלטתו.

  משרד עורך דין לענייני ירושה

  על מנת לצלוח את עריכת הצוואה או קבלת הירושה אשר מגיעה לכם על פי צוואה ו\או על פי דין, הרי שיהיה עליכם לפנות אל משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר, משרדנו חרט על דגלו שמירה על רצון לקוחותיו ומשכך, משרדנו יפעל ככל הנדרש על מנת להעניק לכל לקוח את השירות והייעוץ המשפטי המקצועי והיעיל ביותר עד לשביעות רצונו המלאה. צרו קשר עם משרדנו ונשמח לעמוד לרשותכם ולהרחיב אודות מגוון תחומי העיסוק של המשרד.

  עורך דין ירושה מומלץ שדואג לאינטרסים שלך

  משרד עורך דין לענייני ירושה יוסף אמר ואבי אוחנה

  מידע נוסף בנושא

  עורך דין ירושה מומלץ

  ישנם מקרים שבהם מתגלה כי הנפטר לא השאיר אחריו צוואה. לפעמים נושא זה הופך למקור בעיות וסכסוכים קשים בין בני המשפחה המעוניינים לרשת את הנפטר. אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה זו, מומלץ כי תשכרו את שירותיו של עורך דין ירושה כדי שתוכלו לגשת לבית המשפט ולהציג את זכאותכם  לרכוש כנדרש ועלפי החוק. משרד עורכי דין יוסף אמר ייעץ לאנשים רבים שחוו מצוקה זה ואף סייע להם להגיע כל הדרך אל הירושה.

  מה תפקידו של עורך דין ירושה?

  אנשים שמעוניינים להותיר אחרי מותם צוואה, צריכים להיעזר בשירותיו של עורך דין ירושה. הוא למעשה יוכל לסייע להם לכתוב את הצוואה בנוסח הנכון, כיצד יחולק הרכוש ולמי ולוודא כי הדברים הנכתבים בצוואה אינם משתמעים לשתי פנים כך שלא ייווצר מצב של סכסוכים ומלחמות בים בני המשפחה. בנוסף, הוא יכול לסייע ליורשי הנפטר לממש את הצוואה או למשל להוציא צו ירושה במקרים שבהם הנפטר לא הותיר אחריו כל צוואה.

  חשוב לדעת כי לעורך הדין אין כל נגיעה לגבי חלוקת הרכוש בפועל וכי הוא משמש ככלי בלבד בעת הצגת ההוכחות בבית המשפט.

  מה אומר החוק?

  החוק במדינת ישראל מחלק את הנכסים והרכוש של הנפטר באופן הבא: כמחצית מכלל הרכוש יקבלו  בן או בת הזוג של הנפטר, את המחצית השנייה יקבלו ילדיו של הנפטר. אך ישנם לא מעט מקרים חריגים בתחום זה שכדאי מראש להגיע אל בית המשפט בליווי עורך דין ירושה. למשל, אם בן או בת הזוג של הנפטר מוגדרים ביחסיהם כידועים בציבור, יהיה עליהם להוכיח זאת כנדרש על פי הקריטריונים של ירושה בין ידועים בציבור. כמו כן, ישנם מקרים שבהם טוענים ה"יורשים" כי הייתה צוואה שבעל פה והובטח להם רכוש או נכס כאשר שאר היורשים עשויים לטעון כי לא היו דברים מעולם או כי אותו נכס און רכוש צריך להימכר ולהתחלק בין כל היורשים.

  עוד לענייני ירושה – ממשו את זכויותיכם באופן הנכון ביותר

  כפי שציינו לעיל יש מקרים שבהם הנפטר אינו משאיר צוואה, יחד עם זאת אם אינכם מעוניינים להיגרר למלחמות חורמה עם בני המשפחה שלכם, פנו אלינו למשרד עורכי דין יוסף אמר המתמחה בנושא זה, ונשמח לסייע לכם באופן המקצועי ביותר למימוש זכויותיכם כחוק ובשלום.

  מאמרים נוספים

  משפט מנהלי

  מכרזים ומשפט מנהלי ישנם תחומי משפט רבים, המשפט החוקתי שמסדיר את מערכות השלטון, המשפט הפלילי שמפרט מה אסור ומה מותר, המשפט האזרחי שבעזרתו אנו פותרים סכסוכים משפטיים בין שני אזרחים. אך תחום נוסף ופחות מוכר הוא משפט מנהלי שתפקידו להסדיר את...
  להמשך קריאה

  דיני המשפחה

  טיפול בתיקי גירושין, מזונות, צוואות , עריכת "צוואה בחיים", ירושות, עיזבונות- עריכת הסכמי חלוקת עיזבון, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, גישור במשפחה, ידועים בציבור- ייצוג ביחס למימוש זכויותיהם בירושת בן/בת הזוג ובכלל, הסכמי גירושין, ממון, נישואים, הורות, נזיקין במשפחה, אפוטרופסות ,...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  Open chat
  1
  Scan the code
  שמי יוסף אמר ואני אשמח לעזור לך