מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין צוואות וירושות

המציאות מוכיחה כי בבוא היום, כל אדם עשוי להזדקק לשירותיו של עורך דין צוואות וירושות. זאת לאור העובדה כי זהו דרכו של העולם, אנשים בסופו של דבר מסיימים את חייהם בשלב מסוים ולאחר לכתם ישנו צורך לטפל ברכוש ובנכסים אשר הותירו. משרד AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, יעמוד לשירותכם ברגעים בהם תרצו לערוך צוואה או לממש את הזכויות אשר מצוינות בצוואתו של אדם קרוב.

עורך דין צוואות וירושות – תחומי העיסוק

תחום עיסוקו של עורך דין המתמחה בענייני צוואות וירושות כולל את התחומים הבאים:

  • עריכת צוואות – קיימות ארבע צורות לכתיבת הצוואה, צוואה בכתב יד, צוואה בעדים, צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה. על מנת לוודא כי צוואתכם תהיה בעלת תוקף חוקי גם לאחר לכתכם, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין צוואות וירושות.
  • טיפול במימוש והתנגדות לצוואה – בכדי לממש צוואה ישנו צורך בהגשת בקשה לקבלת צו קיום צוואה על ידי עו"ד מקצועי. ומנגד, במידה וישנה התנגדות למצויים בצוואה, יש להגיש את ההתנגדות למתן צו קיום צוואה בתוך פרק זמן אשר הוקצב לכך על ידי הרשם לענייני ירושה.
  • חלוקת עיזבון על פי צו ירושה – במידה ולא קיימת צוואה למנוח, הרי שהעיזבון יחולק על פי דין. פעמים רבות עשויות להתעורר מחלקות רבות לאור קביעת צו הירושה אשר נועדו ללבן את המחלוקות שבין היורשים השונים ולוודא כי כל יורש מקבל את חלקו, ולכן מומלץ להיעזר בעו"ד אשר מתמחה בתחום הצוואות והירושות.

עורך דין צוואות וירושות

משרד עורכי דין צוואות וירושות: דואגים לביטחון הכלכלי של המשפחה

פנייה אל משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, לשם עריכת צוואה תעניק לכם את האפשרות לוודא כי כלל היורשים שלכם יקבלו בבוא היום את כל אשר מגיע להם. כך תוכלו כבר מעכשיו לוודא כי יקיריכם יוכלו לזכות לביטחון הכלכלי גם בשעה שלא תוכלו להיות פה ולדאוג להם.

מאמרים נוספים

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה יהיה זה אשר יוכל לסייע לכם בכל מצב של תסבוכת משפטית הקשורה לבני משפחותיכם. על מנת לקבל את הסיוע המשפטי היעיל ביותר בתחום, הנכם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרד עורכי דין AY, יוסף אמר &...
להמשך קריאה

עורך דין משפחה מומלץ

במידה ואתם מחפשים אחר עורך דין משפחה מומלץ, הרי שהגעתם למקום הנכון. משרד AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, מעמיד את שירותיו המקצועיים לרשותכם וילווה אתכם בכל סוגיה משפטית בה תזדקקו לתמיכה. משרדנו חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו, על...
להמשך קריאה
חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט