מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין משפחה מומלץ

  במידה ואתם מחפשים אחר עורך דין משפחה מומלץ, הרי שהגעתם למקום הנכון. משרד AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, מעמיד את שירותיו המקצועיים לרשותכם וילווה אתכם בכל סוגיה משפטית בה תזדקקו לתמיכה. משרדנו חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו, על כן מקפיד על הענקת הייצוג, הייעוץ והליווי המשפטי האיכותי והאישי ביותר בתחום. משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל תחום הקשור לענייני משפחה.

  מה כוללת עבודתו של עורך דין משפחה מומלץ ?

  התמחותו של עורך דין משפחה מומלץ כוללת בטוחה את כל  ההיבטים השונים הקשורים בתחום זה.

  • מתן ייעוץ משפטי – קבלת הייעוץ המשפטי מידיו של עורך דין לענייני משפחה מומלץ הינה חיונית לשם בחינה של הצעדים הבאים שלכם והדרך בה אתם עתידים לצעוד בהליך המשפטי.
  • ייצוג משפטי – בין אם מדובר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני ובין במידה ופניתם לבורר או לגישור, הרי שייצוג עצמי אינו מומלץ כלל. ייצוג משפטי על ידי עו"ד מקצועי יאפשר לכם לשמור על האינטרסים שלכם בכל אחת מהדרכים לפתרון הסכסוך.
  • הגשת תביעת גירושין – עו"ד לענייני משפחה מומלץ יהיה זה אשר יבצע את הגשת התביעה בפועל ויוודא כי היא כוללת את כל הנושאים החשובים שהעליתם בפניו וכן נושאים שלא העליתם בפניו וידוע כי נושאים אלו חשוב שידונו בזמן הגשת התביעה.
  • עריכת ומימוש צוואות – עורך דין אשר מתמחה בדיני משפחה יהיה זה אשר יוכל גם לסייע לכם בעת עריכת הצוואה שלכם, זאת בנוסף לסיוע הנחוץ בעת מימוש הצוואה בעקבות לכתו של אדם קרוב.

  עורך דין משפחה מומלץ

  משרד עורך דין משפחה מומלץ

  סכסוכים משפחתיים עשויים להביא לסערת רגשות אשר משפיעה על יכולת קבלת החלטות רציונליות. על כן, חשוב לוודא כי בשעה שאתם מתמודדים עם סוגיות משפטיות שונות בתחום זה, יעמדו לצידכם עורכי הדין הטובים ביותר. משרד עורכי הדין AY, יוסף אמר & אבי אוחנה, יעמוד בשמירה על זכויותיכם בצורה יעילה ומחושבת, דבר אשר יאפשר את קיומו של משא ומתן מוצלח, בין אם מדובר בפרידה\גירושין, הסכמי ממון, זמני שהות מזונות וכיו"ב.

  מאמרים נוספים

  מטפלים לכם בכל נושאי המשפחה

  החיים לוקחים אותנו בכל מיני מסלולים שאינם צפויים. לעיתים אנו מוצאים עצמנו במצבים שלא ייחלנו להם אך זקוקים להתמודד עימם באופן המיטבי ביותר. לבחור עורך דין לענייני משפחה היא אינה החלטה של מה בכך ומצריכה שיקול דעת רב שכן תחום...
  להמשך קריאה

  עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי

  בשנת 2000 נחקק חוק בתי משפט לעניינים מנהליים, אשר גורס כי על מנת לשנות את החלטתם של גופים מנהליים כמו עיריות, ועדות ציבוריות או רשויות שונות הקבועות בחוק ניתן להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי. אם טרם חקיקת החוק ניתן...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט