מחפשים ייעוץ מקצועי ? שלכם ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין הסכם ממון

  על פי מחקרים וסקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות, כמעט מחצית מהזוגות הנשואים מתגרשים. בעקבות כך, יותר ויותר זוגות שמתכוונים להתחתן גם מודעים למאבקים המשפטיים הכרוכים בגירושין, ובפרט המאבקים המשפטיים אודות הממון והנכסים של הזוגות, ולכן מחליטים יחדיו לנסח הסכם ממון טרם החתונה. על מנת לנסח אותו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון ולשבת יחדיו למשא ומתן אשר עלול להיות מורכב, ולכן חשוב לבחור בעורך דין רגיש ומכיל אשר גורם לכם להרגיש בנוח. ללא ספק, עריכת הסכם ממון היא איננה פעולה פשוטה והיא עלולה להביא עימה מריבות ותסכולים, אך ניתן לבחון אותה גם כמבחן לזוגיות וכהוכחה כי הזוג המאושר מעוניין להינשא מתוך אהבה בלבד ולא מתוך אינטרס כלכלי.

  עורך דין הסכם ממון לזוגות ידועים בציבור 

  בניגוד לדעה הרווחת, גם זוגות אשר ידועים בציבור ואינם נשואים, מבחינה משפטית בעת פרידה צריכים להתחלק ברכושם וממונם, ולכן ההמלצה לעריכת הסכם ממון עומדת בעינה גם לזוגות ידועים בציבור. על מנת לערוך את ההסכם ברגישות המתאימה אך תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים של כל אחד מהצדדים, חשוב להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון בעל ידע וניסיון אשר סייע לזוגות רבים לנסח ולערוך את ההסכם החשוב. בחירת עורך הדין המתאים לעריכת הסכם הממון יכולה לשנות מקצה לקצה את תחושת הזוג בעת עריכתו, ולכן חשוב לבחור עורך דין לענייני משפחה והסכמי ממון אשר אתם מתחברים לאופיו, כמו גם מרגישים בנוח בנוכחותו.

  לבחור בעורך הדין הנכון

  בסופו של יום, בני הזוג חיים יחדיו ומתחתנים מתוך אהבה אחד לשני, כמו גם מתוך דאגה הדדית וכנגזר מכך גם דאגה לאינטרסים הכלכליים אחד של השני, ואיש אינו היה רוצה מלכתחילה להיפרד ולממש את הסכם הממון, אך הוא עדיין משמעותי. משרד עורכי הדין יוסף אמר הוא משרד עורך דין לענייני משפחה מוכר ובעל מוניטין מצוין בכל הכרוך בדיני משפחה בכלל ובעריכת הסכמי ממון בפרט. מעוניינים לערוך את ההסכם החשוב באווירה נוחה ורגועה? פנו אלינו לייעוץ ראשוני ונשמח לסייע.

   

  עורך דין הסכם ממון

  מאמרים נוספים

  עורך דין ידועים בציבור

  להיות ידועים בציבור זה לנהל משק בית משותף בדיוק כפי שעושים את זה זוגות נשואים. הם גרים ביחד, יתכן והקימו משפחה, עובדים ומתפרנסים ונראים בדיוק כמו משפחה רגילה. יתכן שהם חתמו על הסכם ממון שבו מפורטים הרכוש והכספים שכל אחד...
  להמשך קריאה

  הגדרת ידועים בציבור והתהליך

  ידועים בציבור יש לא מעט זוגות בישראל שבוחרים שלא להינשא דרך מוסד הרבנות או לא להינשא בכלל. הם מנהלים משק בית משותף משל היו נשואים אך הם נחשבים בתור ידועים בציבור, בין אם הצהירו על כך באופן רשמי ובין אם לא....
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  Open chat
  1
  Scan the code
  שמי יוסף אמר ואני אשמח לעזור לך